Deski bambusowe należy zabezpieczyć przed awariami.

Co położyć na podłogę w mieszkaniu? Czy lepsza okaże się deska warstwowa, lakierowana, lita, olejowana, a być może podłoga bambusowa, która jest ostatnio hitem? Podłogi wykonane z deski bambusowej charakteryzują się niepowtarzalnym designem, oraz wysoką twardością. Unikatowe wybarwienia zapewniają wnętrzom nietypowego charakteru.

Bardzo wysoka jakość materiału zagwarantuje użytkownikowi ogromną satysfakcje z zastosowania podłogi wykonanej z desek bambusowych przez długie lata. Te podłogi są proste do zamontowania, zaś dzięki zastosowaniu ekologicznych środków konserwujących utrzymanie w dobrym stanie podłogi to czysta przyjemność. Półprodukt do produkcji tej podłogi pochodzi z plantacji fairtrade. Dlatego że materiał bambusowy cechuje się dużą gęstością oraz dodatkowo wytrzymałością, te podłogi są ponad dwukrotnie bardziej wytrzymałe aniżeli tradycyjne podłogi drewniane. Dzięki wykorzystaniu najnowszej techniki opartej na pokryciu wszystkich desek wieloma warstwami lakieru, deski bambusowe odporna jest na ścieranie. Zarówno wyjątkowy wygląd jak i wysoka trwałość bambusowych podłóg, to nie tylko i wyłącznie prawdziwa przyjemność dla stóp ale również dla Twojego budżetu. Mając na uwadze materiał użyty do produkcji bambusowej podłogi, pod wpływem wilgoci materiał ciągle kurczy się albo rozszerza.

Dlatego też należy zabezpieczyć materiał przed uszkodzeniami, stosując do tego polecane środki pielęgnacyjne. Bambusowe deski powinno się zabezpieczyć przed awariami podejmując adekwatne działania pielęgnacyjne jak np. usuwanie kurzy, czy też piachu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *