Regularnie korzystam z doskonałych usług paru zaprzyjaźnionych grafików.

Doskonale pamiętam jak na samym początku osobistej kariery z niezależną pracą z własnego domu starałem się robić wszystko sam. Traciłem wiele godzin ucząc się obrabiania filmów, nauce zarządzania mediami społecznościowymi ale zdecydowanie najwięcej swojego czasu przeznaczałem na tworzenie grafik, które i tak były tylko znośne. W pewnym momencie znalazły się w mojej pracy dodatkowe środki i po raz 1szy w swoim życiu zdecydowałem się zlecić zaprojektowanie wizytówki. Przywykłem do załatwiania wszystkich swoich spraw własnymi siłami, zatem byłem sceptycznie do tego nastawiony. Ku mojemu zdziwieniu projekt wizytówki został mi dostarczony w ten sam dzień, a jego jakość przerosła moje oczekiwania. Od tej chwili grafik komputerowy bardzo zyskał w moich oczach, a ja regularnie korzystam z usług paru zaprzyjaźnionych.

W większości zlecam proste projekty logo do wypuszczanych towarów, wpisy na mediach społecznościowych czy grafiki na bloga. Zalet takiej współpracy jest kilka lecz najbardziej istotne dwie to oszczędność czasu a także nerwów. Wszak nie każdy z nas ma talent twórczy.

Dużo lepiej wykorzystywać nasze mocne strony, a projektowanie grafiki zlecić zaufanym osobom. Jeśli chodzi o ceny, to są całkiem przystępne. Większość grafików komputerowych ustala swój cennik w zależności od stopnia złożoności zlecenia. Jedyną rzeczą do której mógłbym się doczepić to czas wykonania takiego zamówienia, a właściwie liczba zamówionych prac u grafika. Często jest tak iż termin dostawy wynosi kilka dni, zaś my potrzebujemy coś na już. Dlatego w wypadku takiej współpracy jak najbardziej polecam podjąć współpracę z paroma grafikami.

Źródło: https://pogografika.pl/projektowanie-i-druk-ulotek/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *