Rozwój dziecka Łódź

Potegaumyslu.pl oferuje bardzo szeroką gamę zajęć edukacyjnych skierowanych do młodzieży. Począwszy od zajęć szkolnych aż po zajęcia z gotowania. Tworzymy zespół pedagogów oraz psychologów, którzy intensywnie pracują dla dobra innych. Przede wszystkim skupiamy się na rozwoju duchowym a także intelektualnym dzieci jak również młodzieży. Oferowane przez nas zajęcia pomagają dzieciom w różnym wieku w pełni rozwinąć potencjał a także poznać różne aspekty życia. Każdy oferowany przez nas kurs jest przeznaczony specjalnie dla dzieci i młodzieży.

Potegaumyslu.pl jest akredytowanym centrum metody teddy eddie, centrum oferującym najwyższej jakości metody a także materiały wykorzystywane do nauczania języka angielskiego w naszym kraju. Nauczamy angielskiego dzieci w wieku od 2 do 7 lat, a nasza siedziba mieści się w Łodzi. Wszyscy nasi nauczyciele mają bardzo wysokie kwalifikacje a także duże doświadczenie w wykładanej dziedzinie.

Potegaumyslu.pl jest również kursem szkoleniowym z zakresu kompetencji społecznych. Celem tego kursu jest pomoc ludziom w doskonaleniu umiejętności społecznych, zarządzaniu swoimi emocjami, dawaniu sobie rady w sytuacjach trudnych, radzenia sobie z gwałtownym gniewem i poprawie zdolności nawiązywania kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *