Atrakcje Dzierżoniowa dla dzieci

Jump4u jest parkiem trampolin , który znajduje się w Dzierżoniowie. Nasz park trampolin jest otwarty przez cały rok i jest bardzo polecany dla rodzin z dziećmi w przedziale wiekowym od 3 do 12 lat. To też wspaniała propozycja spędzenia czasu wolnego dla osób, które kochają sport, a w szczególności dla akrobatów.

Ponad tysiąc metrów kwadratowych powierzchni parku trampolin w którym oferujemy różnorodny sprzęt trampolinowy dla dorosłych oraz dzieci. W parku znajduje się strefa akrobatyczna, boiska do koszykówki, ścieżka akrobatyczna, basen z gąbkami oraz urodzinowe stoły.

Serdecznie zapraszamy uczniów na atrakcje dla dziecka Dzierżoniów, wyjątkowe lekcje WF! Jeżeli chcesz się świetnie bawić z przyjaciółmi, to odwiedź nasz park trampolin. Nasze trampoliny to fajny sposób na imprezę a także ćwiczenia w tym samym czasie. Przyjdź i przekonaj się, jak łatwo można się bawić i jednocześnie zadbać o swoją kondycję!

Twoje dzieci mają okazję bezpiecznie skakać a także dobrze się bawić. Swój park idealnie nadaje się do zorganizowania przyjęć urodzinowych oraz wielu innych zabaw. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia parku a także dołączenia do zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *